Що ми можемо

Наші клієнти першими починають використовувати нові технології, а тому ідуть на крок попереду своїх конкурентів
Офісна телефонія

Офісна телефонія

Ви зустрічали людину, яка купила дерев’яний віз, замість сучасного електроавтомобіля, причому, майже за ті самі гроші? І ми теж!

Тому зараз компанії використовують ІР-телефонію, замість купівлі аналогової або цифрової АТС для офісу. Якщо раніше офісна телефонія задовільняла лише потреби у дзвінках, то сучасна ІР-телефонія є багатофункціональним бізнес-інструментом.

Які можливості ви отримуєте разом з ІР-телефонією

»  Можливість переїжджати у будь-яке місце, навіть країну, зберігаючи свою офісну телефонію — всі номери телефонів і налаштування переїдуть з вами

»  Не треба робити монтаж кабеля, перевозити АТС і комутувати номери при переїзді в новий офіс. ІР-телефони вмикаються в комп’ютерну мережу, під’єднуються до wi-fi або ви можете робити дзвінки на міські і мобільні номери зі свого комп’ютера.

»  Реєстрація і статистика всіх дзвінків — ви бачите хто, коли і до кого телефонував

»  Гнучка переадресація вхідного дзвінка між співробітниками, що дає можливість не втрачати вхідні дзвінки і потенційних клієнтів, які вам телефонують

»  Контроль, за діями співробітників, під час будь-яких комунікацій

»  Запис телефонних розмов

»  Автоматична обробка вхідних дзвінків у не робочий час та у вихідні, заздалегідь узгодженим сценарієм

»  Заощадження на послугах зв’язку. Наприклад, дзвінки між вашими офісами стають безкоштовні, навіть, якщо вони знаходяться в різних країнах, тощо.

Отже, забудьте про той дерев’яний віз, і зателефонуйте нам для консультації: (044)359-01-96.