Що ми можемо

Наші клієнти першими починають використовувати нові технології, а тому ідуть на крок попереду своїх конкурентів
Безпека ваших даних

Безпека ваших даних

Щоб досягти бажаного рівня захисту даних вашого бізнесу, потрібно, перш за все, чітко визначити цілі, які ви ставите перед системою безпеки  – що ви хочете сховати, від кого і яка цінність інформації. А при проектуванні будь-якої системи безпеки завжди враховувати можливість як зовнішнього, так і внутрішнього витоку інформації. Саме такий підхід до впровадження завдань безпеки дозволяють реалізувати нашим клієнтам максимально надійний захист за мінімальних витрат.

»  Внутрішня безпека

Комплексний підхід до організації внутрішньої безпеки дозволяє виявити та захистити компанію не тільки від дій несумлінних співробітників, а й підвищити загальний рівень безпеки, у тому числі виключити низку способів проникнення ззовні. Адже мало хто замислюється над тим, що використання простих паролів співробітниками компанії практично відкриває доступ до корпоративних даних зовнішньму світу, роблячи злом вашої інформації швидким і легким.

»  Резервне копіювання данних

Налаштування щоденного автоматичного резервування данних, дозволяє убезпечити критично важливу для вашого бізнесу інформацію від втрати, внаслідок будь-якого умисного чи випадкового пошкодження. Наприклад, за наявності автоматичних резервних копій, можливо відновити файли за попередні дні, у випадку їх випадкового видалення кимось зі співробітників, або у випадку пошкодження файлів вірусом чи шифрувальником. Якісно налаштоване автоматичне резервне копіювання даних є важливим елементом системи безпеки будь-якої компанії.

»  Захист від проникнення ззовні

Використання систем шифрування та обмеження доступу дозволяє надійно захистити офісну мережу від злому, проникнення та крадіжки даних. Ваша мережа стає просто невидимою для чужих очей і унеможливлює всі можливі способи злому. При цьому у співробітників компанії, або обмеженої кількості, залишається можливість віддаленої роботи з офісними ресурсами (бухгалтерське ПЗ, пошта, спільні файли і т.д.) за межами офісу.

»  Сховайте конфіденційну інформацію

Тепер ви можете перенести роботу з конфіденційними даними за межі офісу та убезпечити свій бізнес від неприємних наслідків пограбування, повені, пожежі в офісі та інших катаклізмів. Винести за межі офісу можна будь-який елемент ваших бізнес-процесів — бухгалтерське ПЗ, CRM-системи, прайси, бази даних клієнтів та фінансову інформацію.

»  Шифрування листування

Використовуючи інструменти шифрування поштового листування, ви можете надсилати та отримувати будь-які конфіденційні дані поштою, не турбуючись про те, що ваш лист прочитає ще хтось. Нові системи шифрування роблять процес розшифровування таких листів настільки тривалим, трудомістким і дорогим, що це стає просто нерентабельним для зловмисників, перехопити такі листи також технічно неможливо.