Що ми можемо

Наші клієнти першими починають використовувати нові технології, а тому ідуть на крок попереду своїх конкурентів
Корпоративна пошта

Корпоративна пошта

Використовуючи в роботі з клієнтами корпоративну пошту формату ім’я@назвавашоїкомпанії.com.ua ви підвищуєте престиж компанії та збільшуєте кількість відвідувачів вашого сайту, зменшуючи витрати на його просування.

Крім того, при використанні корпоративної пошти, процес листування стає набагато зручнішим і дозволяє скоротити на нього час.

При організації корпоративної пошти ми додатково налаштуємо:

Внутрішня книга поштових контактів

Завдяки внутрішній корпоративній адресній книзі, вам не доведеться запам’ятовувати е-мейли всіх ваших колег і стежити за їх змінами, тепер, щоб написати листа співробітнику досить просто вибрати його ПІБ або назву його відділу у списку контактів. А зробити поштову розсилку для всіх співробітників компанії або клієнтів ви зможете так само легко, як відправити звичайного листа одному отримувачу, безпосередньо з вашого поштового застосунку.

Необмежена кількість поштових скриньок

На відміну від безкоштовних поштових сервісів, які дозволяють створити лише деяку обмежену кількість поштових скриньок, ваша власна корпоративна пошта дозволить вам створити будь-яку кількість корпоративних поштових скриньок.

Відсутність лімітів на відправку та обсяг пошти

На відміну від абсолютної більшості поштових хостингів, наша поштова система не має обмежень на обсяг відправлених листів, що дає можливість нашим клієнтам робити поштові розсилання без додаткових витрат. Також, ми маємо можливість збільшувати розмір поштової скриньки за запитом користувача до будь-якого необхідного розміру. Якщо ви маєте великий обсяг пошти, вам не треба видаляти старі листи, ви можете просто збільшити обсяг скриньки, при цьому вся стара пошта буде додатково зберігатись на поштовому сервері.

Гарантоване збереження вашої пошти

Ми гарантуємо безпеку зберігання вашого поштового лисування, зберігаючи всі листи на сервері. У випадку втрати телефона/комп’ютера, з якого відбувалось поштове листування, все вхідне і вихідне листування може бути відновлено на новому пристрої у будь-якому поштовому застосунку.

Потужний СПАМ-фільтр

Професійний інтелектуальний СПАМ-фільтр дозволяє відсіяти до 98% спаму, при цьому можете бути впевнені, що ви отримаєте пошту від ваших клієнтів, постачальників та партнерів.

Централізований корпоративний підпис

Наш поштовий сервер дозволяє налаштувати всім співробітникам однієї компанії централізований поштовий підпис за єдиним узгодженим керівництвом шаблоном. Особисті дані, такі як ПІБ, посада, контактний телефон додаються у підпис автоматично, а всі інші загальні дані та сам дизайн корпоративного поштового підпису є однаковими для всіх співробітників, і не можуть бути змінені користувачем. Використання корпоративного поштового підпису виключає можливість шахрайства несумлінними співробітниками, шляхом викривлення особистих даних у поштовому листуванні з клієнтами або контрагентами.

Інструменти спільного планування

Завдяки можливості спільної роботи з календарями у поштовій програмі, керівники відділів можуть контролювати графік роботи та зустрічей усіх своїх підлеглих, вносити до нього корективи, стежити за виконанням своїх доручень – і все це можна робити у зручний для себе час, суттєво скорочуючи кількість нарад із співробітниками.

Веб-доступ до пошти

Якщо перебуваючи у відпустці, відрядженні або на зустрічі, ви захочете перевірити свою корпоративну пошту або надіслати комусь листа, то вам потрібно буде тільки відкрити інтернет браузер. При цьому зовнішній вигляд веб-пошти не відрізнятиметься від звичної поштової програми, з якою ви працюєте на своєму комп’ютері. Також ви можете працювати з корпоративною поштою на своєму смартфоні тому що всі відомі мобільні поштові застосунки сумісні з нашим поштовим сервером.

Поштовий автовідповідач

Що робити, якщо ви їдете у відпустку, знаходитесь на лікарняному і не плануєте працювати з поштою. Як про це попередити всіх клієнтів та постачальників, які будуть писати вам листи? Завдяки поштовому автовідповідачу, вбудованому в корпоративну пошту, будь-кому, хто напише вам лист під час вашої відсутності, у відповідь прийде лист із підготовленою вами інформацією. За допомогою такого автовідповідача ви можете попередити своїх клієнтів та партнерів про час вашої відсутності та нагадати контакти своїх колег, до яких можна звернутися.