Відгуки

Обирайте перевірені послуги від ІТ-професіоналів ДАБЛ СЕРВІС

Компанія «Ортемир»

Дистриб'ютор мережевого та телекомунікаційного обладнання

За мої 17 років роботи з телефонією на міні АТС, це, мабуть, другий випадок, коли так якісно виконують свою роботу. Спробую бути на рівні.


Олександр Шарафан
Провідний інженер

Хонда Україна

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Honda

Ми почали співпрацю з технічною службою Дабл Сервіс з моменту переїзду в новий офіс. Дабл Сервіс надав нам допомогу під час переїзду силами своїх інженерів і забезпечив подальшу технічну підтримку нашого офісу. Хочу відзначити, що за весь час обслуговування ми жодного разу не отримали від них відмови, коли б нам не була потрібна їх технічна підтримка до нас завжди міг приїхати їх інженер. Передача технічної інформації між інженерами Дабл Сервіс, які нас обслуговують, завжди проводилась ними самостійно і не вимагала від мене трати часу або контролю — це дійсно зручно для клієнта, і демонструє їх професійний і відповідальний підхід до роботи. Вважаю, це говорить про правильну організацію праці всередині самої компанії та про високий рівень менеджменту у технічної служби Дабл Сервіс.

Роман Мотренко
IT менеджер

Компанія «Самтекс»

Імпортер товарів для школи та офісу

Рік тому ми відмовилися від свого системного адміністратора і почали співпрацю з Дабл Сервіс. В результаті, у нас суттєво скоротилася кількість проблем із комп’ютерною технікою та прискорилося їх вирішення. Завдяки роботі технічної підтримки Дабл Сервіс, ми не лише покращили роботу нашого офісу, а й скоротили наші витрати на IT

Олексій Савенко
Керівник відділу розвитку

Контрактстрой Україна

Національный дистриб'ютор підлогових покриттів

Контрактстрой Україна

Дабл Сервіс обслуговує наші комп’ютери близько десяти років і за цей час вони впровадили безліч технічних рішень в нашій компанії, які поліпшили роботу нашого офісу і оптимізували роботу співробітників з комп’ютерною технікою. Співпраця з Дабл Сервіс дозволила нам повністю зосередитись на нашому бізнесі, не відволікаючись на технічні питання, тому що ними займаються фахівці Дабл Сервісу.

Ірина Вікторівна Журба
Директор ТОВ «Контрактстрой»

Дінтернал Ед’юкейшн

Міжнародний освітньо-методичний центр

Дабл Сервіс обслуговує комп’ютерну техніку, мережеве та серверне обладнання DINTERNAL EDUCATION, надає послуги технічної підтримки головного офісу та філій нашої компанії. За час співпраці, команда Дабл Сервіс вирішила деякі важливі питання, пов’язані з нашою ІТ-інфраструктурою. Після ІТ-аудиту, технічна команда Дабл Сервіс надала нам свої рекомендації, на основі яких ми оновили наше комп’ютерне та мережеве обладнання. В результаті чого підвищився рівень нашої безпеки та була організована стабільна робота комп’ютерного обладнання. Команда Дабл Сервіс продемонструвала високий рівень кваліфікації та уважне ставлення до наших потреб, продемонструвала здатність з повною відповідальністю ставитися до поставлених завдань, завжди виконувала їх вчасно та доброзичливо ставилася до наших співробітників. Ми рекомендуємо компанію Дабл Сервіс як надійного та стабільного постачальника IT-послуг.

Євгенія Катуніна
Фінансовий директор

Торгова мережа магазинів Сократ

Торгова мережа магазинів канцтоварів

З кожним днем кількість покупців в нашій торговій мережі зростає, і наші магазини повинні стабільно відпускати товар в режимі роботи «12х7», не створюючи черг на касах. Компанія Дабл Сервіс організувала безперебійну роботу нашої мережі магазинів при мінімальних затратах на обладнання, і ми змогли надати нашим клієнтам швидке та якісне обслуговування.

Олег Баранов
Адміністратор мережі