Що ми можемо

Наші клієнти першими починають використовувати нові технології, а тому ідуть на крок попереду своїх конкурентів
Заощаджуйте з нами

Заощаджуйте з нами

Зменшіть ваші витрати на Інтернет

Як правило, за зменшенням вартості інтернету відразу слідує зменшення швидкості та його якості. Це призводить до того, що співробітники компанії починають витрачати значно більше робочого часу, що оплачується, на пошук і скачування інформації в мережі, ніж раніше. Обмежуючи можливість відвідування розважальних сайтів та не цільового використання інтернету, ви скорочуєте споживання трафіку на 30-40% та можете перейти на дешевші пакети послуг вашого провайдера без погіршення його якості та зменшення швидкості.

Заощаджуйте на заміні старих комп’ютерів

Усі компанії рано чи пізно стикаються із ситуацією, коли комп’ютери, які купувалися 4-6 років тому, морально та технічно застаріли – вони починають ламатися, повільно працювати, не підтримують нові версії програм. Оскільки вартість ремонту або модернізації таких комп’ютерів часто дорівнює витратам на купівлю нового комп’ютера, ви вирішуєте купувати новий комп’ютер. Але що робити, якщо таких комп’ютерів накопичилося у вашій компанії 10-20, а виділити бюджет на їх заміну в 100 000-150 000грн накладно? Завдяки технології віддаленої роботи ви можете збільшити швидкість роботи на комп’ютері всіх співробітників компанії, не купуючи нових комп’ютерів. Це технічне рішення дозволяє відразу отримати результат, аналогічний до заміни всіх старих комп’ютерів на нові потужні робочі станції, і при цьому витратити бюджет у 3-4 рази менший, ніж на купівлю нових комп’ютерів.

Заощаджуйте на придбанні ліцензійного програмного забезпечення

Більшість платних програм, що вимагають придбання ліцензій, мають безкоштовні аналоги, у деяких випадках навіть якісніші, ніж платні. Підбираючи та встановлюючи безкоштовні версії програм, ми дозволяємо нашим клієнтам провести повне ліцензування програмного забезпечення в десятки разів дешевше, купуючи лише ліцензії на кілька платних програм, які не мають безкоштовних аналогів.