Що ми можемо

Наші клієнти першими починають використовувати нові технології, а тому ідуть на крок попереду своїх конкурентів
Нагляд за роботою співробітників

Нагляд за роботою співробітників

Технологія нагляду за співробітниками в режимі реального часу дозволяє виявити та запобігти більшості порушень робочого процесу – запізнення, прогули, використання інтернету з розважальною метою, перегляд фільмів, комп’ютерні ігри. Ви можете контролювати роботу будь-якого співробітника, дізнатися, до яких даних він мав доступ, які програми використовував протягом робочого дня і навіть побачити у реальному часі, чим займається співробітник на своєму робочому місці. Тепер, для цього вам не обов’язково знаходиться в офісі. У сферу вашого контролю потрапляють усі основні канали витоку інформації з компанії – пошта, Інтернет, зовнішні та внутрішні носії комп’ютерів (флешки, диски тощо), чати месенджерів, встановлені застосунки та багато іншого.

Легко контролюючи роботу додатків та доступ до Інтернет, ви зможете забезпечити доступ співробітників лише до мінімуму ресурсів, необхідних для виконання їх робочих задач, що плідно впливає на організацію робочого часу в компанії. Керуючи доступом співробітників до внутрішніх інформаційних активів компанії, ви запобігаєте несанкціонованому доступу до даних та виключаєте виток конфіденційної інформації з компанії.

Система контролю використовує інтелектуальну технологію виявлення порушень безпеки та невідповідної поведінки співробітників та надасть вам інформацію за допомогою консолідованої системи звітності та оповіщень. Весь процес моніторингу та управління безпекою проходить непомітно для співробітників і не заважає робочим процесам, що дозволяє швидко та ефективно виявити будь-яку інсайдерську активність усередині компанії.

 

.